
Nov prostor sprejema me vase ... pustim, plešem, bežim in postavljam stvari na svoje mesto ... tu je luna izpred 10. let, ki jo ne pustim za seboj, tam je sonce prihodnjih dni, ki sprejemam ga v objem. v sredini kavč mojih sanj, zvezd večnih spremljevalk. glasba otrok mi stelje posteljo iz želja, pajek realnosti tke pajčevino mi iznad glave. Vse po starem torej, čudovit razgiban svet. Nikoli ni prepozno zanj.
A si že v novem svetu :)?
OdgovoriIzbriši