... ko bo posekano zadnje drevo, zastrupljena zadnja reka, ulovljena zadnja riba, takrat boste ugotovili, da denarja ne morete jesti.

četrtek, 3. september 2009

hiti počasi ...

grem, lezem, se plazim in vohljam po kotih mojih igral ... upam, ne upam, se igram ... kdo si ti? kdo sem jaz? to ni vprašanje, le slepljenje je in bremzanje svobodne bitnosti ... nekaj takega pač. kdo sem jaz, nima veze, kdo si ti, še manj ... velja le, da se smejim in ti z menoj ... ali jaz teboj ... vseeno ... sonce v laseh, vprašanja v kleteh zapečatena z žabico ... rega rega kvak ...