... ko bo posekano zadnje drevo, zastrupljena zadnja reka, ulovljena zadnja riba, takrat boste ugotovili, da denarja ne morete jesti.

petek, 4. februar 2011

Prod

Ne. Ne bom. Ne bom te iskala vsakič, ko slap predre bobniče sanj. Ne več.

Vzdržala bom in vzela svoj sijaj nazaj.

 Ja. Tako bo.

Naj reka teče, naredi zavoj in obrat. Jaz ne grem na drugi breg. Nič več. Sluz kamenja na petah se je osušila. Ne želim je več. Prod bo moj lakaj.

Ja. Tako je. Zato je.


Ni komentarjev:

Objavite komentar