Spočito, umito, sveže jutro. Vzela sem si moment, dva za martinčkanje na hotelskem oknu s pogledom na živahno Uyunsko tržnico. Misli spočite, Salar de Uyuni pred menoj.
Po pet v skupini se nas je napokal v džipe in prvo smo krenili proti pokopališču vlakov.
Od tu naprej pa akcija v ... SANJE. Salar de Uyuni je nor, nor, nor. Sama belina, občutek neskončnosti ... kar tekel bi in tekel, veter brije kot za stavo, da skupaj bi tekla še dlje. Otok kaktusov fatamorgana, sončni zahod razkošje narave. Da, moj Bog je Narava.
Prespali smo v nekem objektu, kjer smo si priredil turnirje v ping pongu, Enki in Taroku. Pozno v noč pa petje v luno in zvezde.
Prespali smo v nekem objektu, kjer smo si priredil turnirje v ping pongu, Enki in Taroku. Pozno v noč pa petje v luno in zvezde.
| naši džipi |
| otok kaktusov |
Ni komentarjev:
Objavite komentar