... ko bo posekano zadnje drevo, zastrupljena zadnja reka, ulovljena zadnja riba, takrat boste ugotovili, da denarja ne morete jesti.

sreda, 22. september 2010

Južna Amerika

Še teden dni me loči od južne poloble, od dežel, ki me vlečejo k sebi že leta. Pravijo, da v življenju moraš sanjati, saj v sanjah vidiš cilje, h katerim potem stremiš in tako na poti do njih zapolniš svojo življenjsko pot. Bilo je pred 3 leti v Ražancu, ko sem prvič verjela v idejo, da lahko grem v te dežele. Le zakaj sem pred tem mislila, da je to neuresničljivo? Hecno. S tem, ko ne verjameš, si sam zapiraš pot ... vsak rabi čas, da pride do tega spoznanja ... in tako ...sanjarije izpred let sedaj postajajo realnost.

99% navlake za s seboj imam, pakiram še ne. Čakam na zadnje dneve, kot pri vsem, da bo začinjeno s tisto prijetno histerijo. Letalo sem odmislila, ga ne poznam :)

7 komentarjev:

  1. Super dober! Kulk sm ti fouš ;) Me veseli, da si spet sprostila svoje literarne sposobnosti. Upam, da te bomo lahko kej bral tud iz te daljne dežele.

    Aja, pa fajn stran maš 8)

    OdgovoriIzbriši
  2. Nestrpno pričakujem prvo javljanje z južne poloble :))

    OdgovoriIzbriši
  3. še bolj nestrpno pričakujem pristanek v deželi tej :)

    OdgovoriIzbriši
  4. wiiiiii......hitr kej napiš!!!! lubm

    OdgovoriIzbriši
  5. oj bejb, hiter kej napiš, pa pozdrav mi mano čaota hehehe

    lub, čaw

    OdgovoriIzbriši
  6. ¸gogogogogo Ojnica.....hitre novičke pa to;))

    OdgovoriIzbriši
  7. dej Brani liste pa per, pa zgine k kafra...;)

    OdgovoriIzbriši