... ko bo posekano zadnje drevo, zastrupljena zadnja reka, ulovljena zadnja riba, takrat boste ugotovili, da denarja ne morete jesti.
ponedeljek, 17. november 2008
mežik skozi meglice
hitim?...ne hitim?...hitim?...je prehitro?... ne vem, ampak me tako prijetno zanaša v novih valovih, da si takoj želim vse preliti v besede...mar je res moč odločitve tako lahka, ali me je le luna izpustila iz vajeti?...riding on the moon... bom še malce počakala in dohitela sonce tam za meglicam, ki mi že veselo mežika v pozdrav ;)
Ni komentarjev:
Objavite komentar