po zelo zelo dolgem času sem si zaželela priti domov iz službe, se najesti in delati nič. nikamor odditi na kavo, ne na pivo, skratka biti zaprta med 4 stenami in se končno odpočiti, lenariti itd... saj veste kako to gre...torej včeraj mi je to končnooo uspelo. ležala, prijateljevala z daljincem, jedla vse kar mi je pod nos prišlo...milina bi si mislil človek...toda rezultat je bil bljak... želodec prepoln napihnjen vsega sranja, a še več sranja se je nabralo v glavi... človek pomisli, da je končno pozabil neko zlajnano love pesmco, pa se v ustaljenem ritmu štirih sten zopet pojavi...in to tista ta metal verzija, ki te tolče odvzadi po buči...eni in isti stari verzi...a moji brainsi res ne znajo več delati novih komadov??? skratka, moje nedelavno popoldne se je sprevrglo v zmešnjavo v glavi (spet in spet in spet) in ne v počitek. sedaj mi ne preostane drugega, da spet tekam naokoli brez obstanka. saj vem, morala bi se ustaviti in razčistiti...ampak kaj, ko nimam tistega super sprej čistilca za odplakovanje srčnih težav...bom raj kr odpeketala na kafe do te kolegice pa na pivo do tega frenda, pol bo pa kreta, tm si bom pa izmenjavo brainsov nardila...šele potem bodo 4 stene spet dobrodošle...mogoče...no hope no fear...
PA NČ BOLŠ,ANE.....
OdgovoriIzbriši