heh... za dobro jutro sem danes na pločniku oziroma bolje rečeno ob pločniku srečala žakelj. velik žakelj. z napol mencajočimi očmi sem si ogledala njegovo notranjost skozi prozorno polivinilasto zadevo in zagledala... ušesa... svinjska... ali lepše povedano, ušesa od prašičkov... bila so posušena...moji možgani so malo težje dojemali vse skupaj ampak v srcu mi je že žvrgolelo... in veste zakaj heh? ker sem do sedaj, ko je ura za v posteljico, osrečila natančno osem psov ;)

to je moral bit pa res krasen prizor! Lepo jutro!
OdgovoriIzbrišiBUBI JIH MA ŠE KAR DOMA...... *=o)
OdgovoriIzbriši