... ko bo posekano zadnje drevo, zastrupljena zadnja reka, ulovljena zadnja riba, takrat boste ugotovili, da denarja ne morete jesti.

petek, 15. oktober 2010

Puno

tri ure v topli postelji mi je dalo energije v nov dan. cel dan smo bli na busu od Cusca do Pune. smo nardil ze tolk kilometrov da nc jasn. Nora pokrajina, ta prava juzna amerika. sem pa umrla od smeha, ko se je na busu zacel predvajat film Twilight, ki sem ga na polno gledala pred samim potovanjem (anja bo ze vedla). Torej Puno je mesto ob jezeru Titikaka na 3800 nmv, veliko za pol lepe nase. Zaenkrat sem obdelala par ulic in se mi dopade. Sem hepi k mam spet energijo, k Inka trail na MP me je res utrudil, par kolegov pa tud polozil v posteljo. jutri startamo na slamnate otoke Uros, kjer bomo tud prespal. Manca (vodicka) prav, da je tm noro mrzlo, tko da smo si nabavil gorivo za ogrevanje (beri alkohol). komej cakam. se pisemo v La Pazu cez par dni. (ps: fotke na fb)


3 komentarji:

  1. drž se da ne pregoriš in uživaj

    OdgovoriIzbriši
  2. važn da te Edward greje...hehehe

    (Vera to je Vampir iz filma,..da naute mislna da si je dol frajerja najdla!!!!!)

    OdgovoriIzbriši
  3. slamnati otoki+gorivo=ogenj v strehi....upam, da je gasilska brigada v bližini hehe

    OdgovoriIzbriši